Kategorilenmiş | Tanıtım

   

OLASI KOMBİ SORUNLARI

Kategori: 07 Ocak 2016 Ekleyen: akademikpersonel.org

 

Günlük yaşamda ev, çalışma ofisi gibi kapalı alanların ısıtılması ve sıcak su ihtiyaçlarını gidermek kullandığımız kombiler hayatımızı fazlasıyla kolaylaştırıyor. Basit bir alet gibi görünüyor olsa da hassas bir ürün olan kombilerde bazı zamanlar istenmeyen durumlar gelişebiliyor, kombiniz fonksiyonlarını tam anlamıyla yerine getiremiyor olabilir. Özellikle kış aylarının gelmesiyle birlikte soğuyan havalarda kombilerde yaşanabilecek herhangi bir sorun nedeniyle üşümek, soğuğa maruz kalmak kimse istemez. Teknik deneyimi ve tecrübesi bulunan kişilerden kurulu ekibimiz ile servisimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Kombi sorunları nelerdir sorusuna cevaben kısa bir açıklama şeklindeki yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Bosch markalı kombiler için ideal servis hizmeti Sultanbeyli Bosch Kombi Servisi şubesinden alınır.

Gündelik hayatımızda kapalı mekânların ısıtılması ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılaması için kullandığımız kombiler şüphesiz ki büyük oranda kolaylık sağlıyor. İster istemez kombilerinizde sorunlar yaşabilirsiniz bazı zamanlarda. Yaşanabilecek sorunlar arasında başlıklar halinde belirtmek gerekirse; ateşleme sistemi arızaları, basınç değerlerindeki arızalar, kombi ısıtma sistemi ve radyatörlerden kaynaklanabilecek arızalar, kombinin gaz kaçırması, aynı şekilde su kaçırma veya sızdırması, elektrik aksamından kaynaklanabilecek arızlar sonucu kombinin çalışamaması gibi birçok sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Genel olarak ele alacak olursak ateşleme sistemindeki arıza nedeniyle kombiniz doğal olarak yanmayacaktır, kombi sistemindeki su basıncının artması veya düşmesi durumunda kombiniz yine çalışmayacaktır veya artan basıncı dengeleyebilmek için tahliye vanasından su akıtacaktır. Kombi ve radyatör sistemindeki suyun uzun süre temizlenmemesi durumda kirlenen sistem suyu kombinizin filtrelerini tıkayabilir, performans düşüklüğü yaşamanıza, ısınma problemleri yaşamanıza neden olabilir. Aynı şekilde kombinizin doğal gaz bağlantı noktasındaki gevşeklik veya eskiyen materyaller yüzünden gaz kaçakları olabilir ciddi sorunlar yaşabilirsiniz. Bunların yanında kombinize bağlı olan elektrik aksamının eskimiş olması veya yıpranması sonucu kombinize elektrik akımı iletilemez veya elektrik kaçakları kötü sonuçlar doğurabilir. Kombi sorunları nelerdir sorusunun cevabını kısaca özetlemeye çalıştık. Sancaktepe Bosch Kombi Servisi günün her saati yuvanızın konforu için çalışmaktadır.

Gerek iç mekân ısıtması, gerek sıcak su ihtiyacımızı karşılamak amacıyla gündelik yaşamda sürekli kullandığımız kombiler ile ilgili kafanızdaki kombi sorunları nelerdir sorusuna cevap olabilecek kısa bir açıklama yazısıyla sizlere yaşanabilecek sorunları kısaca özetlemeye çalıştık. Maltepe Bosch Kombi Servisi soğuk havalarda sıcak dostunuzdur.

Fikrini Söyle

ÖYP Puan Hesaplama

 Ales Puanı:

 Lisans Puanı:

 Dil Puanı:

ÖYP Puanınız:

Puanlarınızı Yazarken; "Nokta" Kullanınız!