Kategorilenmiş |

   

n- Yüksek Lisans Yapıyor Olma Şartı İle Atandım Eğitim Aldığım Üniversiteye Hemen Gidebilir miyim?

Kategori: 30 Haziran 2014 Ekleyen: akademikpersonel.org

Yüksek lisansınıza görevlendirme yapılmadan devam edemezsiniz, 39. madde ile dekanlığınız sizi 35. maddeniz çıkana kadar görevlendirecektir o zaman eğitim aldığınız üniversiteye (ders döneminde iseniz) geçebilirsiniz. Ancak, atanılan okula dönüldüğünde doktora eğitimi bitmeden geçirilen zaman zorunlu hizmetinizden düşmez

Yorumlar Kapalı..

ÖYP Puan Hesaplama

 Ales Puanı:

 Lisans Puanı:

 Dil Puanı:

ÖYP Puanınız:

Puanlarınızı Yazarken; "Nokta" Kullanınız!