Kategorilenmiş |

   

f- Zorunlu Hizmetim Bitmeden Yer Değiştirebilir miyim?

Kategori: 30 Haziran 2014 Ekleyen: akademikpersonel.org

2547/35. maddeye göre; Yurt içi veya yurt dışında yetiştirilen öğretim elemanları, genel hükümlere göre bağlı oldukları yükseköğretim kurumlarında mecburi hizmetlerini yerine getirmek zorundadırlar.Bu yükümlülüğü yerine getirmeyenlere, yükseköğretim kurumlarında görev verilmez.

 

Yorumlar Kapalı..

ÖYP Puan Hesaplama

 Ales Puanı:

 Lisans Puanı:

 Dil Puanı:

ÖYP Puanınız:

Puanlarınızı Yazarken; "Nokta" Kullanınız!